Şirketimiz, Orta Asya’nın tüm temel liman ve lokasyonlarından Orta Doğu, Karadeniz, Uzak Doğu, Avrupa ve Güney Amerika’ya kara, demiryolu ve deniz yoluyla taşıma yapabilecek çok güçlü bir lojistik alt yapıya sahiptir. Önde gelen nakliye şirketleri, limanlar ve demiryolları ile yaptığımız uzun vadeli çalışmalar sonucunda elde ettiğimiz bilgi ve birikimle, müşterilerimiz için en uygun çözümleri üretmekteyiz.

Türkiye Samsun Depolama ve Antrepo Tesisinde gümrüklü sahada firmamıza ait 26.000 m³ sıvı gübre deposu bulunmaktadır. Sıvı gübreler depoya kara ve demiryolu ile gelmekte, buradaki tanklardan doğrudan ihracat gemilerine aktarılmaktadır. Aynı şekilde, Avrupa’ya yapılan ihracatlarımız için Romanya’nın Köstence limanında 15.000 MT’lik bir depomuz bulunmaktadır.

Yine katı kargo için, Samsun Depolama ve Antrepo Tesisi lokasyonunda 10.000 m³ açık alan depomuz mevcut olmakla birlikte ayrıca 2.100 m³’lük 10 tane LPG tankımız bulunmaktadır.

MBT Kimya olarak müşterilerimize en yüksek standartlarda, üst düzey kalite ve güvenilirlik esası ile hizmet sunmak için tüm şartlarımız mevcuttur.